Z hloubi duše toužíte po děťátku, ale nedaří se vám otěhotnět? Vyzkoušejte metodu Ludmily Mojžíšové a zkombinujte ji s vůněmi, které vám pomůžou probudit v sobě mateřský pocit a naladit se na příchod miminka.
V článku se můžete těšit na
- osobní zkušenost s metodou Ludmily Mojžíšové,
- 5 vůní, které podpoří mateřský pocit a naladí vás na příchod děťátka (členská sekce),
- tipy na éterické oleje (pro ženy i pro muže) pro úspěšné početí (členská sekce).
Příběh o příznivých okolnostech k početí a podpoře muže, který je nedílnou součástí
To jsem takhle odpoledne krájela mrkev a najednou mi do mysli přišla dvě jména. Tomášek a Editka
Tak jsem se v mysli zastavila a došlo mi, že několik dní až pár týdnů mám v pozadí mysli pozornost na děťátko. Během chvilky mi proběhlo hlavou pásmo okamžiků jako malé záblesky, které mě na chvíli zaujaly.
Kočárky, děťátka ve filmech i v mém okolí, mláďata zvířat a podobně. Vlastně mě oslovovala duše děťátka, nebo můj vlastní program z pěkného zabezpečení a zahnízdění, vyřešení situace, která se táhla několik let… možná všechno dohromady. Říkám tomu shoda okolností. A na tu já dám.
Pocit byl tak silný a já jsem věděla, že buď teď nasednu na vlak, anebo ho nechám ujet.
A kdo ví, kdy přijede příště a zda vůbec přijede.
Spolupracuji s fyzioterapeutkou zaměřenou na pánevní dno, která je proškolená první přímou žačkou paní Mojžíšové. Protože se s těmito ženami setkávám, vyslechla jsem si příběhy vedoucí k početí. A bylo mi jasné, co stojí za úspěšnou terapií – spolupráce ženy, která chce otěhotnět, pravidelné cvičení a dodržování pokynů.
Dostala jsem výbornou příležitost projít terapií podle Ludmily Mojžíšové
Metoda Ludmily Mojžíšové docílí toho, že se má vajíčko kam zahnízdit. Jsou lékaři i v IVF centrech, kteří zjistili, že je výhodné, aby žena kombinovala s jejich léčbou terapii dle Mojžíšové. Žena má po terapii dělohu ve správném napětí, nemá spazmy. Mojžíšová přes vegetativní nervy působí na dělohu, děložní krček i pochvu a vše je v pořádku. Lékaři dokáží oplodnit vajíčko a to se, díky specializované fyzioterapii a spolupráce ženy, snáze uchytí.
Řekla jsem si, že pokud neotěhotním, alespoň si dám do pořádku pánevní oblast. Já, která nemám ráda cvičení, jsem je podstoupila 2× denně po 40 minutách.
Co mi cvičení přineslo?
V prvé řadě skutečné procítění, že to myslím opravdově. Že jsem ochotná jít do určitého přeorganizování dne, do prokázání si sobě, že jsem ochotná do svého života přijmout děťátko a změny.
Cviky byly nejen pro mě, ale i pro tatínka.
Pro jeho podporu a vlastně i výzvu. Protože když jde do toho muž s vámi i s cvičením, ukazuje svou opravdovou účast. Mentální přítomnost a zapojení se do společného „projektu“. Už na tom, jak se staví ke cvičení, je dost zřejmý jeho postoj pro další okamžiky.
A šel do toho se mnou. Cvičil a zapojil se.
Bylo vtipné, když se prvorozená, tehdy devítiletá dcerka ptala, co to cvičíme. Odpověděla jsem jí, že to je speciální cvičení, abych lépe otěhotněla. Abych byla pěkným domovem pro miminko. Ale takhle že se děti netvoří. Na zemi, v obýváku. 😊
Co považuji za příznivé prostředí pro otěhotnění
…