Inspirujte se na mých voňavých online přednáškách

“Zaposlouchejte se do aroma tipů z mých webinářů. Připravuji je pro vás několikrát ročně na různá témata. U živých webinářů je možné zapojit se do diskuze. Ze všech webinářů existují záznamy, abyste se k informacím mohli vracet :-)”

Michaela Makulová – aromaterapeutka

Archiv Webinářů Kouzla vůní

Přístup ke všem mým minulým i budoucím webinářům Zdarma získáte po registraci.

Registrace do archivu webinářů je dle platné legislativy EU dvoukroková a přihlášení je tak nutné potvrdit ve vaší emailové schránce (jednoduše kliknete na odkaz v obdrženém mailu a tím budete přidání do naší databáze). Jukněte i do spamu nebo do promo mailů, zda vám tam mail od nás nepřistál.

Sváteční bylinkové vůně našich babiček

Sváteční bylinkové vůně našich babiček – záznam webináře Zdarma z 19.1.2021

Letní bylinkové vůně našich babiček

Otevřete své nosy vůním klasických českých bylin. Srdečně vás zveme na 4. díl našeho webinářového cyklu. Tentokrát na téma Letní bylinkové vůně našich babiček. Posvítíme si spolu na vůni lípy či růže, ale i helichrysa, fenyklu nebo majoránky. Zaměříme se na aromaterapii, která vás pohladí na duši.Zabrousíme i na ryze ženská témata. Čekají vás necelé 2 hod povídání.

Jarní bylinkové vůně našich babiček

Jarní bylinkové vůně našich babiček – záznam webináře Zdarma z 29.5.2019

Otevřete své nosy vůním klasických českých bylin. Srdečně vás zveme již na 3. díl našeho webinářového cyklu. Tentokrát na téma Jarní bylinkové vůně našich babiček. Posvítíme si spolu na vůni meduňky či heřmánku, ale i fialek, bazalky nebo břízy. Čeká vás 1,5 hod povídání.

Zimní bylinkové vůně našich babiček

Zimní bylinkové vůně našich babiček – záznam webináře Zdarma z 21.2.2019

Otevřete své nosy vůním klasických českých bylin. 2. díl našeho webinářového cyklu na téma Zimní bylinkové vůně našich babiček. Dozvíte se, proč se vrátit ke starému dobrému rozmarýnu, andělice či mrkvovému semínku, jak je v aromaterapii využít a proč jsou pro nás právě v zimě tak úžasné. Jaké další bylinkové vůně teď v zimě používat a čím si je ozvláštnit. Čekají vás téměř 2 hod povídání.

Bylinkové vůně našich babiček

Bylinkové vůně našich babiček – záznam webináře Zdarma z 30.10.2018

Otevřete své nosy vůním klasických českých bylin. Úvodní díl našeho webinářového cyklu na téma Bylinkové vůně našich babiček. Poslechněte si přednášku o klasických českých či evropských bylinkách z pohledu aromaterapie! Proč se vrátit ke staré dobré třezalce, mátě či fialce a jak je v aromaterapii využít? Proč dát v boji s nachlazením přednost mateřídoušce před tea tree a jedli před kadidlem? Jak využívat heřmánek a řebříček a v čem nám dělají dobře na těle i na duši? Čekají vás téměř 2 hod povídání.

Další Webináře Kouzla vůní

Přístup k těmto webinářům získáte zakoupením v našem obchodě.

Adventní bylinky a vůně

Sváteční webinář “Adventní bylinky a vůně” z 30.11.2018 – pro členy BNB1 zdarma

Advent. Může být voňavý a klidný i u vás. Nalaďte se s námi na sváteční notu a poslechněte si 3 přednášky na téma provoněné bylinkami a vůněmi. Provedeme vás tradičními i netradičními svátky a prozradíme, jak si doma vykouzlit tu správnou kouzelnou atmosféru.

Svatojánské bylinky a vůně

Sváteční webinář “Svatojánské bylinky a vůně” z 21.6.2018 – pro členy BNB1 zdarma

S radostí vás zveme na první video přednášku Kouzla vůní, u které nemůžete chybět! Čekají na vás 3 redaktorky Kouzla vůní a 3 na sebe navazující přednášky na téma Svatojánské byliny a vůně! Zabrousíme do oblasti klasických bylinek, vykuřovadel i éterických olejů. Chybět nebudou ani praktické recepty.

%d bloggers like this: