FAQ – vaše dotazy

Jakým způsobem mohu platit za bylinky?

  • V současné době je již plně funkční platba kartou nebo zrychlená platba online bankovnictvím přes službu The Pay. Při tomto typu platby vám systém ihned nastaví přístupy a vy si tak můžete během pár minut prohlížet všechny předplacené články. Vaše platební údaje jsou chráněny společností The Pay.
  • Je také možné platit klasicky bankovním převodem. Při objednávce předplatného obdržíte informace o bankovním účtu a variabilní symbol, který prosím použijte. Rychlost nastavení přístupů záleží na uhrazení vaší částky a pohybuje se nejčastěji od 2 do 3 dnů.

Dostal/a jsem slevový kupón na předplatné bylinek, jakým způsobem ho mohu použít?

Kupón nahrajte před zaplacením produktu – přímo v košíku. Částka se vám automaticky odečte – viz obrázek.

Předplatil/a jsem si Bylinky našich babiček, jakým způsobem si nyní prohlídnu články?

Využijte tuto přehlednou stránku: Začtěte se do bylinek.

Všechny články online programu jsou také zveřejňovány v časopise Kouzlo vůní přímo na hlavní stráce (Domů). V nabídce posledních článků si vyberte ten, který je označek oranžově (viz další otázka).

Pod článkem je vždy informace o tom, že zbytek článku je k dispozici pouze pro členy. Přihlaste se ideálně přímo pod článkem pomocí tlačítka “Přihlásit se” a text článků se vám automaticky zobrazí.

Jak poznám, že články patří do programu Bylinky našich babiček?

Jednoduše podle barev! Titulní fotky všech článků programu jsou barevně odlišeny. Na titulce hledejte oranžový nadpis a oranžovou konvičku. U konvičky je navíc uvedeno, do jaké části programu článek spadá (Jaro – Léto – Podzim – Zima)

Na fotce hledejte oranžové kolečko s nadpisem a oranžovou konvičku s označením ročního období 🙂

Jak si mohu změnit heslo?

Přihlášením do členské sekce v horním menu: Bylinky našich babiček – Přihlášení pro členy. Nelekejte se, že se vám hned nezobrazují články, tímto přihlášením jste si odemkli všechny články z členské sekce. Jak je najít? Jukněte na předchozí otázku.

Zapomněl/a jsem přihlašovací údaje, co mám dělat?

Uživatelské jméno je nejspíš část vašeho emailu před @ nebo jste si ho volil/a při objednávce.
Heslo jste si volila při objednávce.
Přihlašovací údaje můžete spravovat v členské sekci – viz předchozí ozázka: “Jak si mohu změnit heslo?”