Kontakt

Kouzlo vůní s.r.o.

Neplátci DPH. Společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Plzni oddíl C, vložka 36170.

Chcete se stát partnerem Kouzla vůní a podpořit tak naši činnost? Kontaktujte nás, nabízíme různé možnosti spolupráce a rádi zviditelníme aktivity související s naším zaměřením.

Líbí se vám aroma-web Kouzlo vůní? Podpořte nás umístěním zpětného odkazu na vaše stránky nebo sdílením mezi vaše přátele a známé. Děkujeme! P.S. Najdete nás také na facebooku.

aroma web plný bylinek a jejich vůní

Máte pro nás námět na zajímavý článek, rozhovor či reportáž z akce? Rádi zajímavá témata zpracujeme!

Máte chuť přispívat pro náš odborný blog? Pracujete sami s přírodními prostředky a chcete se podělit o vlastní úspěchy a zkušenosti z vaší praxe? Chcete motivovat druhé k přírodní cestě k vlastnímu zdraví, štěstí, kráse a spokojenosti? Každopádně nám napište.

4 thoughts on “Kontakt

  1. Mám velkou radost, že jsem Vás našla!
    Jsem milovnice aromaterapie, zatím samouk, používám jí přes 10 let a intenzivněji experimentuji a studuji a sdílím asi tři roky. Pořádám občas workshopy Tvorby osobní vůně z esenciálních olejů. Letos se chystám k zahájení studia na Institutu, už se nemůžu dočkat:-) Děkuji za krásné a inspirativní články. Moc ráda bych se časem stala Vaší přispěvatelkou. Zdravím a přeji ať Vám psaní nadále voní!
    Marie Rumlenová

Napsat komentář