Oslavte s námi Den matek… rozdáváme dárečky všem!

Letošní Den matek jsme se rozhodly náležitě oslavit a připravily pro vás kupu dárečků. 10.-13.5.2018 rozdáváme dárečky všem! Stáhněte si 4 voňavé jarní recepty zdarma, obdarujte sebe nebo svoje blízké předplatným Bylinek našich babiček, zaplaťte kartou a získejte k tomu ochutnávku fialkového parfémku!

1. Pro nové předplatitele Bylinek našich babiček 10% sleva

Připravili jsme pro vás speciální 10% slevu na celoroční online program Bylinky našich babiček. Akce trvá 10. – 13. 5. 2018 a končí v neděli o půlnoci!

>>>Bylinky s 10% slevou objednávejte zde<<<

2. Pro 10 nejrychlejších předplatitelů fialkový parfémek

Prvním 10 registrovaným předplatitelům platících kartou zašleme navíc voňavý fialkový dáreček poštou. Necháme na vás, jaké předplatné si zvolíte. Navrch vám k tomu přidáme naše Zápisky z aromadeníku! To už stojí za to. Recept na jarní fialkový parfém najdete tady, právě jeho ochutnávka vám dorazí domů 😉

Akce trvá 10. – 13. 5. 2018 nebo do vyčerpání zásob.

>>>Vyberte si z nabídky předplatného Bylinek tady, zaplaťte kartou a získejte voňavý dáreček<<<

3. Pro všechny ostatní 4 jarní recepty ke stažení zdarma

Pro všechny naše fanoušky k tomu přidáváme speciální 4 jarní voňavé recepty. Zaregistrujte se k odběru našeho Měsíčku a odkaz ke stažení receptů vám přijde na váš email 😉 V receptech budeme míchat s břízou, violkou, heřmánkem a třezalkou.

>>>Zaregistrujte se k odběru Měsíčku a získejte 4 jarní voňavé recepty zdarma<<<

Přejeme vám krásné jarní dny!

Lusílija & Káťa

Michaela Lusílija Makulová

Michaela Lusílija Makulová

Odborná aromaterapeutka at Simbis Plzeň
Michaela vystudovala Institut Aromaterapie v Praze, své odborné znalosti pravidelně prohlubuje v rámci odborných kurzů a ve své praxi v Plzni. Vyučuje základy aromaterapie v jednodenních kurzech v Praze a aromaterapii dle pěti elementů v cyklu kurzů Vůně přírody v Plzni. Je zakladatelkou odborného blogu Kouzlo vůní a členkou Asociace českých aromaterapeutů.

Co o sobě říká? "Miluji všechny vůně a chutě přírody. Věřím, že s každou bylinou, kterou užíváme jako lék, musíme hluboce souznět a vnitřně rezonovat. Pak dochází k interakcím mezi lidským a rostlinným světem, které dokáží hory přenášet."
Michaela Lusílija Makulová

Napsat komentář