Prvosenka odemyká jaro a zahání kašel i nespavost

Petrklíč, jak se lidově říká prvosence, známe všichni. Ať už z jarních procházek nebo z mnoha dětských říkanek, kde hraje roli kouzelného odemykače jara. Tahle vytrvalá jarní rostlinka je ale užitečnou léčivkou, což mnoho z nás neví. Pojďme se tedy s prvosenkou lépe seznámit. Může nám pomoci při kašli, nachlazení, ale i při nespavosti.

V článku vás také čekají oblíbené recepty na domácí výrobu prvosenkového vína k posílení srdce, petrklíčových bonbonů a jarního detoxikačního salátu s prvosenkou!

My prvosenkou symbolicky otevíráme nový vzdělávací program Bylinky našich babiček. Celý článek a všechny další po celých 12 měsíců budou přístupné v členské sekci Kouzla vůní. Vy si můžete pořídit jak celoroční předplatné, tak i kratší varianty na 3 nebo 6 měsíců.

Celý duben platí SPECIÁLNÍ SNÍŽENÁ ZAVÁDĚCÍ CENA 700 Kč / 12 měsíců. OBJEDNEJTE si program nebo se podívejte na další cenové varianty ZDE. Váháte? Přečtěte si naše ukázkové články.

Program v režii šesti redaktorek přinese každý měsíc:

  • 6 článků s mnoha recepty a radami ze života
  • Přístup do FB skupiny s cvičeníčky a možností o tématech diskutovat
  • 2 společné webináře ročně
  • a kupu zkušeností, radostí a chuť k bylinkovému tvoření 🙂

Zbytek článku je pouze pro členy vzdělávacího programu Bylinky našich babiček.
Členem se můžete stát vyplněním objednávky v horním menu
Pokud jste členem, můžete se přihlásit:
Přihlásit se
Kateřina Hrazdirová

Kateřina Hrazdirová

Kateřina vystudovala Ochranu životního prostředí na Univerzitě Karlově v Praze. V letech 2013 až2015 studovala Institut Aromaterapie. V roce 2016 začala studovat Školu přírodních terapií v Českém Krumlově. Žije v Českém Švýcarsku, masíruje, pracuje s bylinkami a také s energií Reiki, pořádá aromaterapeutické dílny zaměřené na výrobu přírodní kosmetiky a další akce spojené s bylinkami a aromaterapií.

Co o sobě říká? "Příroda je mou velkou láskou, inspirací a zdrojem energie. Nejlépe se cítím v lese či na louce. Jako malá jsem ráda pomáhala babičce na její zahradě. Později jsem vystudovala ochranu životního prostředí a ještě o něco později Institut aromaterapie. Také jsem absolvovala dva ročníky Školy přírodních terapií v Českém Krumlově. Aromaterapie a bylinky jsou nedílnou součástí mého života, svůj život si bez nich vůbec neumím představit."
Kateřina Hrazdirová