Přihlaste se na voňavý webinář zdarma na téma: Bylinkové vůně našich babiček

Milujete vůni bylinek? Poslechněte si přednášku o klasických českých či evropských bylinkách z pohledu aromaterapie! Proč se vrátit ke staré dobré třezalce, mátě či fialce a jak je v aromaterapii využít? Proč dát na podzim v boji s nachlazením přednost mateřídoušce před tea tree a jedli před kadidlem? Jak využívat heřmánek a řebříček a v čem nám dělají dobře na těle i na duši?

Naučte se používat vůně bylin od odborné aromaterapeutky. Součástí webináře jsou i praktické aroma recepty 😉

Voňavý webinář už nestihnete, ale můžete si pustit jeho záznam!

Zaregistrujte se do našeho archivu a my vám pošleme odkaz, kterým si přednášku přehrajete.

>>>Zaregistrujte se a poslechněte si přednášku zdarma<<<

Čeká vás 60 min přednášky a 30 min diskuze.

Co vás na tomto webináři čeká? Jukněte…

#1 Lípa
#2 Fialka
#3 Třezalka
#4 Česnek
#5 Růže
#6 Mateřídouška
#7 Jedle

 

 

Jukněte na další naše webináře

Přednášející: Michaela Lusílija Makulová

“Jsem aromaterapeutka, lektorka, masérka v Simbis, šéfredaktorka časopisu Kouzlo vůní a kreativní duše Bylinek našich babiček. Vyučuju aromaterapii, pořádám workshopy, přednáším. Studuju Tradiční čínskou medicínu. Cestuju, nejraději na východ, třeba do
Indie nebo Nepálu. Míchám léčivé směsi i osobní vůně na míru, vyrábím svíčky. Cvičím jógu. Každý den se procházím v přírodě, sbírám bylinky, pěstuju zeleninu, jak mi čas dovolí. Žiju ve Šťáhlavech u Plzně se svým mužem Tomem a zvířectvem.”

O Kouzlu vůní…

„Píšeme o tom, co nám voní“ je naším mottem
Kouzlo vůní je první český online časopis o aromaterapii, který vznikl v roce 2016. Redakci časopisu tvoří tým kvalifikovaných aromaterapeutek, které v článcích sdílí své poznatky z praxe. Časopis píšou pro milovníky vůní i pro své kolegy, praktikující aromaterapeuty. Vedle autorské tvorby otiskujeme i rozhovory se špičkami v oboru aromaterapie. Spolupracujeme se zahraničními aromaterapeuty, jejichž články si u nás můžete exkluzivně přečíst. V loňském roce jsme vydali také brožovaný výtisk překladů Roberta Tisseranda s názvem „Zápisky z aromadeníku“, který si můžete zdarma stáhnout na našich stránkách.

Michaela Makulová

Vnímám lidské příběhy a vplétám do nich vůně. Míchám parfémy, učím aromaterapii, inspiruji. Vystudovala jsem Institut aromaterapie v Praze. Díky své praxi jsem získala titul profesionální aromaterapeutka a mezinárodní certifikaci IFPA. Pravidelně se dále vzdělávám, aktuálně u Aromahead Institute. Jsem členka Asociace českých aromaterapeutů a akreditovaná lektorka Aromaterapie a TČM. Svět vůní je už od roku 2012 mou vášní, kterou předávám dále. Ukazuji lidem, jak vnímat rostliny skrze jejich vůni a využívat jejich účinků. Učím, jak pracovat s esenciálními oleji a vlastní myslí pro posílení zdraví a vnitřní pohodu.

Přečtěte si podobné články

8 komentář

 1. Marie Kmecová

  Dobrý den. Když vůně babiček, zařadíte i vůni jablíček v aromalampě a její účinky na človíčky ? Děkuji.

  1. Dobrý den, děkuji za dotaz Marie, zmíním 🙂

 2. Dobrý den, v souvislosti s některými vůněmi (a myslím, že v seznamu byla i mateřídouška, rozmarýna aj.) jsem narazila na poznámku “neužívat při vysokém tlaku”. To se týká užití kontaktního (při masáži, v kosmetice) nebo i běžného užití v aromalampě/difuzéru. To samé by mě zajímalo u mazlíčků (kočka/pes). Může ublížit EO použitý v difuzéru nebo by muselo dojít k fy. kontaktu. Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den,

   děkuji za krásný dotaz, moc ráda zodpovím.

   M.

 3. Dobrý den, v souvislosti s některými vůněmi (a myslím, že v seznamu byla i mateřídouška, rozmarýna aj.) jsem narazila na poznámku “neužívat při vysokém tlaku”. To se týká užití kontaktního (při masáži, v kosmetice) nebo i běžného užití v aromalampě/difuzéru. To samé by mě zajímalo u mazlíčků (kočka/pes). Může ublížit EO použitý v difuzéru nebo by muselo dojít k fy. kontaktu. Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den,

   děkuji za krásný dotaz, moc ráda zodpovím.

   M.

 4. Marie Kmecová

  Dobrý den. Když vůně babiček, zařadíte i vůni jablíček v aromalampě a její účinky na človíčky ? Děkuji.

  1. Dobrý den, děkuji za dotaz Marie, zmíním 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: