Voňavé přednášky a kurzy (živě i online)

„Naučte se používat aromaterapii s profesionální aromaterapeutkou. Účinky přírodních éterických olejů využijete u vás doma i ve vaší praxi. Vůně budou vaší věrnou společnicí k posílení zdraví, pohladí vás na duši a podají pomocnou ruku, když půjde do tuhého.

Aromaterapie je účinná při dýchacích potížích, v působení na psychiku, při kožních onemocněních i dalších nepříjemnostech. Samozřejmě nejlepší je pracovat s lahvičkami éterických olejů pro prevenci, např. pro posílení imunity či pro dobrou náladu. 🙂 A naše přednášky a kurzy aromaterapie vám ukáží, jak na to.“

Michaela Makulová – aromaterapeutka

Aroma lékárnička na podzim

Využijte aromaterapii nejen jako prevenci, ale i jako první pomoc. Které éterické oleje posilují imunitu i optimistickou mysl a u kterých byly vědecky potvrzené účinky proti covidu-19? Připravte si i vy vlastní aroma lékárničku určenou speciálně pro letošní podzim.

V 90 minutách postupně nahlédnete do světa éterických olejů a jejich praktického využití. Přednáška je rozdělena do 4 částí – teoretických videí a praktických ukázek.

Aromaterapie I. – základní kurz

Úvod do aromaterapie nově online v malé skupince! Každý účastník obdrží předem balíček esenciálních olejů a míchacích lahviček pro praktickou část. Jednoduché připojení přes MS Teams nám umožní povídat a sdílet mezi sebou. Max. 10 studentů zaručuje prostor pro vaše dotazy. Čicháme každý doma u svého PC. Těším se, že se takto seznámím i s lidmi z větší dálky 🙂

Během 6 hodinového kurzu spolu postupně projdeme vše, co potřebujete o aromaterapii vědět a vždycky jste se na to báli zeptat 🙂 Seznámím vás s domácím aromaterapeutickým minimem, nasdílím tipy pro voňavou domácnost, projdu s vámi základy domácí lékarničky a blíže vám představím 10 esenciálních olejů. Krásný balíček pro přivítání do voňavého světa. Během výuky si přivoníme k různým značkám esenciálních olejů, jejichž vzorky vám zašlu v uvítacím balíčku, ukážu vám praktickou přípravu 3 výrobků a na závěr si každý sám vyrobíte 1 aroma výrobek. Výuku vám rozdělím do 2 večerů, abyste se mohli lépe koncentrovat.

Víte, že aromaterapie využívá vonné složky rostlin, tzv. éterické oleje, k hlubokému působení na fyzično, psychiku i ducha? Pomůže vám obnovit přirozenou harmonii vašeho organismu, odstraní napětí, stres, únavu, doplní energii a povzbudí vás k vašim dalším cílům.

Termíny živě Praha:

  • So 18.9.2021 Praha (externě v ACZ vzdělávacím centru)