Kurzy

Voňavé online přednášky a kurzy

„Naučte se používat aromaterapii s profesionální aromaterapeutkou. Účinky přírodních éterických olejů využijete u vás doma i ve vaší praxi. Vůně budou vaší věrnou společnicí k posílení zdraví, pohladí vás na duši a podají pomocnou ruku, když půjde do tuhého.

Aromaterapie je účinná při dýchacích potížích, v působení na psychiku, při kožních onemocněních i dalších nepříjemnostech. Samozřejmě nejlepší je pracovat s lahvičkami éterických olejů pro prevenci, např. pro posílení imunity či pro dobrou náladu. 🙂 A naše přednášky a kurzy aromaterapie vám ukáží, jak na to.“

Michaela Lusílija Makulová – profesionální aromaterapeutka, lektorka a zakladatelka Kouzla vůní

Online přednáška: Aroma lékárnička na podzim

Využijte aromaterapii nejen jako prevenci, ale i jako první pomoc. Které éterické oleje posilují imunitu i optimistickou mysl a u kterých byly vědecky potvrzené účinky proti covidu-19? Připravte si i vy vlastní aroma lékárničku určenou speciálně pro letošní podzim.

Na co konkrétně se můžete těšit?

V 90 minutách postupně nahlédnete do světa éterických olejů a jejich praktického využití. Průvodkyní vám bude zkušená aromaterapeutka Míša. Pro vaše pohodlí přednášku rozdělila do čtyř videí:

 1. Šest podzimních aroma tipů pro použití doma i v práci
 2. Éterické oleje pro letošní podzim – které vybrat a jaké mají účinky?
 3. Jak používat anticovidové éterické oleje + praktické recepty
 4. Směs při bolesti hlavy a další podzimní recepty pro vaše zdraví

Jak vás přednáška Aroma lékárnička na podzim obohatí?

 • Naučíte se využívat aromaterapii v domácích i pracovních podmínkách, jako prevenci i jako první pomoc.
 • Seznámíte se s účinky 10 vybraných éterických olejů pro období podzimu, především s účinky na psychiku (pro tu slibovanou dobrou náladu) a proti podzimním nemocem (kašli, chřipce, rýmě ad.).
 • Blíže poznáte limetku, citron, cypřiš, eukalyptus, tea tree, manuku, tymián či mateřídoušku, mátu, kadidlo a levanduli.
 • Budete vědět, jak bezpečně užívat éterické oleje s vědecky potvrzenými účinky proti covidu-19.
 • Zkusíte si podle receptu vyrobit např. dezinfekční gel na ruce nebo preventivní inhalační směs.
 • Inspirují vás další 4 praktické videorecepty (např. na průduškovou mast či sprej pro podporu imunity), které v období podzimu oceníte a můžete je různě variovat.
 • U každého oleje i receptu se dozvíte kontraindikace pro děti a těhotné a případnou alternaci v receptech.

Pod videem najdete otevřenou diskuzi, které se neváhejte zúčastnit a pokládat jakékoliv upřesňující dotazy. S radostí vám na ně odpovím.