Aromaterapie pro zralý věk a seniory: Voňavý podzim života s Ullou-Maijou Grace

Srdečně zveme na XXIII. mezinárodní aromaterapeutickou konferenci pořádanou Asociací českých aromaterapeutů. Téma je velmi živé a dotýkající se každého z nás. Bude to také setkání s Ullou-Maijou Grace, která je aromaterapeutka, lektorka, majitelka firmy a přiletí z Finska. Předběžný program:

  • Sobota: Péče o 50+ se zřetelem na menopausu, osteoporózu, klouby a pod.
  • Neděle: Péče o seniory včetně  demence i demence Alzheimerova typu a péče v terminálním stádiu

Konference bude tlumočena z angličtiny. Aromatherapy for the Mature Age and Senior: The Fragrant Autumn of Life. Více informací ZDE.

Michaela Lusílija Makulová

Michaela Lusílija Makulová

Odborná aromaterapeutka at Simbis Plzeň
Michaela vystudovala ZČU v Plzni a Institut Aromaterapie v Praze a v současné době své znalosti dále rozšiřuje při studiu Tradiční čínské medicíny v Ostravě. Svoji odbornou praxi provozuje v Plzni a ve Šťáhlavech (Simbis), externě také v Praze. Vyučuje aromaterapii dle pěti elementů a základy aromaterapie na jednodenních i víkendových kurzech, pravidelně přednáší a pořádá workshopy na různých festivalech. Pravidelně se vzdělává v oboru aromaterapie a je členkou Asociace českých aromaterapeutů. Ze své původní profese těží zejména z letité praxe jako lektorky, konzultantky a projektového managementu. Je zakladatelkou odborného blogu Kouzlo vůní a kreativní duší Bylinek našich babiček.

Co o sobě říká? "Miluji všechny vůně a chutě přírody. Věřím, že s každou bylinou, kterou užíváme jako lék, musíme hluboce souznět a vnitřně rezonovat. Pak dochází k interakcím mezi lidským a rostlinným světem, které dokáží hory přenášet."
Michaela Lusílija Makulová

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.