Objednávka online programu

Bylinky našich babiček 1

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

30 dní garance
vrácení peněz

Pokud vám přednáška nebude vyhovovat, můžete 30 dní od zakoupení přednášky požádat o vrácení peněz v plné výši.

"Na kurz Bylinky našich babiček jsem natrefila ve chvíli, kdy jsem se konečně přestěhovala z města a v hlavě jsem měla, že se do sbírání bylinek chci pustit víc. Skvělé je, že články vycházejí přesně v době, kdy je potřeba se zaměřit na kterou bylinku. Dozvím se vždy nejen základní fakta, kdy ideálně sbírat, jak přesně bylinu poznat, jaké má účinky, ale i spoustu ověřených návodů a receptů na domácí přípravky. Informace jsou podány zajímavě a prakticky, takže se těším, že to všechno hned vyzkouším 🙂 Třeba pohanku mám moc ráda, ale vůbec mě nenapadlo si pěstovat a využívat její nať. Taky mě zaujal rozdílný účinek heřmánku a rmenu. Děkuji autorkám bylinek za spoustu inspirace!"
Tereza Blažíková
"Bylinky našich babiček a Kouzlo vůní mě nadchly hned, jak jsem je objevila. Přesně toto jsem hledala a jsem za tento program, příspěvky, recepty, tipy va další skvělé informace Míše a celému týmu neskutečně vděčná! Program je nádherně a prakticky zpracovaný a opravdu hladí na duši a vede mě k vyzkoušení toho, o čem čtu. Úžasné na programu je komplexnost, spoustu informací za bezva cenu, zacílenost na naši přírodu a lidskost. Vše je psáno a připravováno srdcem a jsem ráda, že tu mohu být. Děkuji za Vás. Přeji pytel úspěchů, radosti a lásky provoněný bylinkami a aromaterapií :-)"
Petra Rožďalovská
"Bylinky našich babiček a celé Kouzlo sa mi páči velice. Všetky ste super, články sú inšpiratívne a plné hodnotných informácií. Veľmi vás všetky obdivujem, že dokážete v takej intenzite produkovať tak kvalitné články."
Jitka Mikušová
"Kurz Bylinky našich babiček doporučuji všem nadšencům do přírody a bylinek. Oproti knížkám nebo hledání na internetu mám teď díky přihlášení informace o právě rostoucích bylinkách přímo pod nosem a vím, co hledat a jak používat v tu správnou dobu. A hlavně jsou k nezaplacení informace navíc, které bych nedohledala nikde a popravdě by mě ani nenapadlo je hledat. Třeba, že si jde zasít doma pohanku a užívat jí i v zelené podobě (moc se těsím, až to vyzkouším), že jde vykuřovat kůru z břízy a spoustu dalších. Zmiňuji jen to, co mě zaujalo nejvíc."
Pavla Vinšová
"Webinář Svatojánské byliny a vůně byl skvělý a perfektně připravený. Ukázal mi pohled na bylinky i z jiné stránky. Slunovrat je magický a bylinky v něm mají svou roli. Takže mám co dělat - umíchat si očistnou směs! Stále se mám co poznávat. Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další!"
Lenka Cajkářová

Share this:

Like this:

Like Loading...