Píšeme o tom, co nám voní

Kouzlo vůní je první český online časopis o aromaterapii, který vznikl v roce 2016. Redakci časopisu tvoří tým kvalifikovaných aromaterapeutek, které v článcích sdílí své poznatky z praxe. Časopis píšou pro milovníky vůní i pro své kolegy, praktikující aromaterapeuty.

30 tisíc čtenářů

On-line časopis Kouzlo vůní založila aromaterapeutka a lektorka Michaela Lusílija Makulová. Voňavé psaní brzy přilákalo další redaktorky-aromaterapeutky. Nyní je nás více než deset a seznámit se s námi můžete na stránce Náš tým.

Měsíčně si časopis Kouzlo vůní přečte 20 – 30 tisíc čtenářek a čtenářů. A nás těší narůstající zájem české veřejnosti o aromaterapii.

Zahraniční příspěvky

Vedle autorské tvorby otiskujeme i rozhovory se špičkami v oboru aromaterapie. Spolupracujeme se zahraničními aromaterapeuty, jejichž články si u nás můžete exkluzivně přečíst. Nedávno jsme vydali také brožovaný výtisk překladů Roberta Tisseranda s názvem „Zápisky z aromadeníku“, který si můžete přečíst nebo stáhnout zde.

Redakční spolupráce

Líbí se vám náš časopis o vůních, bylinkách a zdraví? Chcete s námi spolupracovat, například otisknout článek, který u nás vyšel? Nejdříve nás, prosíme, kontaktujte. Kopírování textů bez souhlasu redakce není dovoleno. Rádi se s vámi dohodneme také na partnerské spolupráci.

Voňavé novinky

Pravidelně pro naše čtenáře připravujeme Měsíčník s tím nejlepším z Kouzla vůní. K jeho odběru se můžete přihlásit tady, a pokud vám nebude vonět, zase se snadno odhlásíte.

Bezpečné vůně

Bezpečnost našich čtenářů je pro nás důležitá. Proto upozorňujeme, že informace publikované v článcích nemusí vyjadřovat názor redakce. Redakce časopisu Kouzlo vůní nenese odpovědnost za případné neodborné použití éterických olejů. V individuálních otázkách doporučujeme obrátit se na kvalifikované aromaterapeuty nebo fytoterapeuty.

%d bloggers like this: