Narozeninová anketa Kouzla vůní

Kouzlo vůní slaví 26.2.2018 již 2. narozeniny! Připravili jsme pro vás krátkou anketu, zajímá nás totiž, co vás u nás nejvíce baví číst a co byste rádi četli více. A protože máme narozeniny, dostanete za ní narozeninový dáreček – 4 voňavé narozeninové recepty a 3 největší šťastlivci získají dárečky od našich partnerů. Soutěžit můžete až do 25.2.2018 🙂

Vyplňte nám krátkou anketu, dáreček získá každý

Každý, kdo nám vyplní anketu od nás automaticky získává 4 voňavé narozeninové recepty ve formě PDF. Odkaz ke stažení najdete po odeslání vyplněného formuláře. (Odkaz se vám zobrazí i bez vyplnění vašich kontaktů :-))

>>Anketu můžete vyplnit zde<<<

Soutěž o slosování o ceny pro 3 nejšťastnější

Navíc při vyplnění emailu a adresy vás zařadíme do slosování o ceny. 26.2.2018, v den našich narozenin, vylosujeme a zveřejníme 3 největší šťastlivce, kterým zašleme jejich dáreček. Soutěžit tedy můžete až do 25.2.2018. Děkujeme!

Co na vás čeká za recepty v našem dárečku?

  • “Mám se ráda” – směs éterických olejů obnovující radost a lásku k sobě
  • “Já to dám” – směs, která povzbudí chybějící odhodlání
  • “Rozjeď se” – směs k rannímu nakopnutí těla i ducha
  • “1000 + 1 myšlenka” – směs zklidní vaši mysl po rozbouřeném dni

O co soutěžíme?

1. Cena – Tělový a masážní olej Yasminka: Růžový olej

Růžový olej je pro své blahodárné účinky široce využíván v kosmetice. Působí protizánětlivě, normalizuje produkci mazových žláz, likviduje otoky, pomáhá při ekzémech a kožních alergiích, navíc působí preventivně proti vráskám. Co již není tolik známé je, že má i mnoho léčivých schopností, bylo v něm objeveno přes 300 léčivých složek.

2. Cena – Balíček luxusní péče o pleť Saloos: 100% Squalene

Vysoce hydratační, lehce vstřebatelný “suchý olej”. Zanechává pokožku nádherně hebkou, pružnou a vláčnou. Vhodný na vrásky, navrací pleti jas a je nekomedogenní.

3. Cena – Balíček s africkým stromovým rozprašovačem Platbos: Strom laskavosti (Spike Thorn) + pytlíček

Strom laskavosti (Spike Thorn) v rozprašovači s vůní bobkového listu, zázvoru, santalového dřeva šalvěje. Harmonizuje srdeční čakru, pomáhá propouštět bolesti z minulosti, spojuje s pocitem bezpodmínečné lásky a přijetí a celkově harmonizuje energii.

Hodně štěstí a těšíme se na vaše odpovědi!
Michaela Lusílija Makulová

Michaela Lusílija Makulová

Odborná aromaterapeutka at Simbis Plzeň
Michaela vystudovala Institut Aromaterapie v Praze, své odborné znalosti pravidelně prohlubuje v rámci odborných kurzů a ve své praxi v Plzni. Vyučuje základy aromaterapie v jednodenních kurzech v Praze a aromaterapii dle pěti elementů v cyklu kurzů Vůně přírody v Plzni. Je zakladatelkou odborného blogu Kouzlo vůní a členkou Asociace českých aromaterapeutů.

Co o sobě říká? "Miluji všechny vůně a chutě přírody. Věřím, že s každou bylinou, kterou užíváme jako lék, musíme hluboce souznět a vnitřně rezonovat. Pak dochází k interakcím mezi lidským a rostlinným světem, které dokáží hory přenášet."
Michaela Lusílija Makulová

2 thoughts on “Narozeninová anketa Kouzla vůní

Napsat komentář