Kouzlení s vůněmi živě! 21.8.2016 v Praze na Čajomírfestu

Když mě kamarádka a redaktorka Kouzla vůní Kateřina Polívková oslovila s nápadem vyjet na festival na Vyšehradě, nezaváhala jsem ani na chvilku. Miluju akce v přírodě na krásných místech a na Čajomírfest jsem se chtěla podívat už dříve, vždy mi však plány zkřížila dovolená, která měla přeci jen přednost. Až letos to takříkajíc náhodou termínově vyšlo, slovo dalo slovo a vy nás potkáte u stánku Kouzlení s vůněmi ve dvou! Festivalové míchání osobních vůní mám moc ráda, díky Kátě poprvé zařazujeme i ukázku masáží s aromaterapií a těšíme se na vás!

Kouzlení s vůněmi živě na Vyšehradě

Máte rádi naše články? Chtěli byste se s námi setkat osobně? Rádi byste se s námi poradili? Chcete vidět kouzlení s vůněmi živě? Rozhodly jsme se vyjet za vámi! Poprvé se s redaktorkami Kouzla vůní můžete setkat naživo 21.8.2016 v Praze na Čajomírfestu. Slibujeme, že vám naše umění kouzlení s vůněmi rády předvedeme!

Kdo a co vás čeká u našeho stánku?

  • Michaela Lusílija Makulová (Simbis) & Kateřina Polívková (Radosta)
  • Ukázka kouzlení s vůněmi
  • Vyzkoušení kouzelných vůní
  • Míchání osobních vůní na míru pro vás
  • Ve volných chvílích ukázka masáže hlavy, šíje a nohou
  • Harmonizační vůně – originální receptury
  • Dobré vůně – vykuřovací směsi (Dobré vůně v Radostě)
  • Éterické oleje bio i nebio
  • Energetizující svíce s éterickými oleji (Simbis na Fleru)
  • Hravé náušnice
michaela lusilija makulova
Michaela Lusílija Makulová
katerina polivkova
Kateřina Polívková

Náš stánek

A jak poznáte náš stánek? Samozřejmě nosem! Hledejte tu nejkrásnější vůni 🙂 a oranžový stánek 😉

kouzleni s vunemi
Stánek Simbis
cajomirfest 2015
Pohoda na čajomírfestu

Čajomírfest 21.8.2016 Praha – Vyšehrad

Čajomírfest je příležitost setkat se milými lidmi a výbornými čaji na krásném místě. Celý park bude plný čajovniček, stánků i různých živých vystoupení. A vy se můžete vydat degustovat, ochutnávat, očichávat krásy přírody všemi smysly. Přijít můžete již na ranní čaj o páté (5 – 9 hod), hlavní program (čajovny, stánky) začíná od 10 hod a končí kolem 19 hod. My pro vás budeme k dispizici také od 10 hod až do západu Slunce.

“Čajomír fest je inspirován tradičním čajovým festivalem, kde se prezentují všechny tradiční čajové školy. V roce 2009 Čajomír založil tradici setkání milovníků čajového umění na Starém purkrabství v národní kulturní památce Vyšehrad v Praze. Čajomír fest je největší čajovnou pod širým nebem v Evropě, která představuje komunitu profesionálů i laiků – čajoven, čajových mistrů, dovozců, keramiků, umělců a milců, kterým je inspirací k tvorbě a životu nápoj s názvem čaj.V neděli 21. srpna od svítání do úsvitu se na magickém Vyšehradě uskuteční 8. ročník mezinárodního festivalu čajového umění Čajomír fest 2016. Své si užijí čajoví amatéři i zkušení a dlouholetí milovníci tohoto zdravého nápoje. Dramaturgie festivalu představuje tradiční i moderní svět čajů, bylin a nealkoholických nápojů.” Zdroj: Čajomírfest

banner-Simbis 11390260_828262283935075_8944149151342872073_n

P.S. Koukněte na fotodokumentaci z akce. Děkujeme, že jste se za námi zastavili!

Autorkou článku je Michaela Lusílija Makulová, odborná aromaterapeutka, Simbis. Foto: Kateřina Polívková, autorka.

Michaela Makulová