Kalendář akcí

Úno
23
So
Aromaterapie II: praktické využití s Michaelou Lusílijou Makulovou v ACZ Praha
Úno 23 @ 10:00 – 17:00

Zaujala vás aromaterapie? Získala si aromaterapie vaše srdce? Prohlubte si své voňavé znalosti v tomto pokračovacím kurzu. Navážeme v něm na látku probíranou v kurzu Aromaterapie I. Budeme se věnovat více hydrolátům (květovým vodám) i rostlinným olejům. Představíme si další éterické oleje vhodné pro vaše domácí i profesní využití. Na příkladech si ukážeme, jak správně aromaterapii míchat a ukážeme si přípravu několika výrobků. Celý obsah kurzu Aromaterapie II proložíme praktickými příklady. Navíc si nově vyrobíte i jeden vlastní voňavý výrobek. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací najdete zde.

 

Bře
2
So
Platbos certifikovaný seminář I. v Praha
Bře 2 celý den

Jednodenní seminář pro nadšence do stromových esencí Platbos, bachových esencí či aromaterapie, po jehož absolvování dostanete základní informace o Platbos lese a produktech a naučíte se je používat. Na závěr semináře obdržíte Platbos Certifikát I. Seminářem vás provede terapeutka Eva Zeithamlová. Více info

Bře
23
So
Vůně přírody: Regenerační esence s Michaelou Lusílijou Makulovou v Plzeň
Bře 23 @ 10:00 – 17:00

Celoroční cyklus kurzů s aromaterapií. Tentokrát se zaměřením na jarní vůně a element dřeva. V rámci kurzu se podrobně seznámíte s 9 éterickými oleji a jejich účinky. V praktické části si vyrobíte 2 produkty. Součástí kurzu je také aromaterapeutické minimum, díky kterému se seznámíte se základními principy bezpečného použití esenciálních olejů. Z kurzu si odnesete přehledná skripta, která na sebe navazují v rámci celého pětidílného cyklu. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací najdete zde.

 

Bře
24
Ne
Vůně přírody: Regenerační esence s Michaelou Lusílijou Makulovou v Plzeň
Bře 24 @ 10:00 – 17:00

Celoroční cyklus kurzů s aromaterapií. Tentokrát se zaměřením na jarní vůně a element dřeva. V rámci kurzu se podrobně seznámíte s 9 éterickými oleji a jejich účinky. V praktické části si vyrobíte 2 produkty. Součástí kurzu je také aromaterapeutické minimum, díky kterému se seznámíte se základními principy bezpečného použití esenciálních olejů. Tento termín je vypsaný pro úpné začátečníky – s vysvětlením základů aromaterapie. Z kurzu si odnesete přehledná skripta, která na sebe navazují v rámci celého pětidílného cyklu. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací najdete zde.

 

Čvn
9
Ne
Vůně přírody: Láskyplné esence s Michaelou Lusílijou Makulovou v Plzeň
Čvn 9 @ 10:00 – 17:00

Celoroční cyklus kurzů s aromaterapií. Tentokrát se zaměřením na letní převážně květové vůně a element ohně. V rámci kurzu se podrobně seznámíte s 9 éterickými oleji a jejich účinky. V praktické části si vyrobíte 2 produkty. Z kurzu si odnesete přehledná skripta, která na sebe navazují v rámci celého pětidílného cyklu. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací najdete zde.