Kalendář akcí

Led
26
So
Vůně přírody: Relaxační esence s Michaelou Lusílijou Makulovou v Plzeň
Led 26 @ 10:00 – 17:00

Celoroční cyklus kurzů s aromaterapií. Tentokrát se zaměřením na zimní vůně a element vody. V rámci kurzu se podrobně seznámíte s 9 éterickými oleji a jejich účinky. V praktické části si vyrobíte 2 produkty. Součástí kurzu je také aromaterapeutické minimum, díky kterému se seznámíte se základními principy míchání bezpečného esenciálních olejů. Z kurzu si odnesete přehledná skripta, která na sebe navazují v rámci celého pětidílného cyklu. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací najdete zde.

 

Led
27
Ne
Aromaterapie: praktické využití s Michaelou Lusílijou Makulovou v ACZ Praha
Led 27 @ 9:00 – 16:00

Věděli jste, že řadu běžných neduhů a onemocnění můžete doma včas podchytit přírodními prostředky? Nebo že můžete účinně čistit domácnost s použitím voňavých výrobků bezpečných i pro děti a zvířata? Na tato praktická témata se zaměříte v kurzu orientovaném na praktické využívání aromaterapie v každodenním životě. Navíc si nově vyrobíte i jedenm vlastní voňavý výrobek. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací najdete zde.

 

Bře
2
So
Psychické problémy psů – Přírodní farmakologie v Brno
Bře 2 – Bře 3 celý den

Odborný seminář a konference – PSYCHICKÉ PROBLÉMY PSŮ – Přírodní farmakologie! Seminář a konference jsou určeny pro ty, kteří častěji pracují se psy s psychickými problémy. Víkendová odborná konference pro veterináře i aromaterapeuty. Přednáší: Michal Babka, Bc. Katka Michálková, MVDr. Katka Malíková. Více info.

Bře
23
So
Vůně přírody: Regenerační esence s Michaelou Lusílijou Makulovou v Plzeň
Bře 23 @ 10:00 – 17:00

Celoroční cyklus kurzů s aromaterapií. Tentokrát se zaměřením na jarní vůně a element dřeva. V rámci kurzu se podrobně seznámíte s 9 éterickými oleji a jejich účinky. V praktické části si vyrobíte 2 produkty. Součástí kurzu je také aromaterapeutické minimum, díky kterému se seznámíte se základními principy bezpečného použití esenciálních olejů. Z kurzu si odnesete přehledná skripta, která na sebe navazují v rámci celého pětidílného cyklu. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací najdete zde.