Kalendář akcí

Zář
22
So
Aromaterapie: praktické využití s Michaelou Lusílijou Makulovou v Praha
Zář 22 @ 9:00 – 17:00

Věděli jste, že řadu běžných neduhů a onemocnění můžete doma včas podchytit přírodními prostředky? Nebo že můžete účinně čistit domácnost s použitím voňavých výrobků bezpečných i pro děti a zvířata? Na tato praktická témata se zaměříte v kurzu orientovaném na praktické využívání aromaterapie v každodenním životě. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací ZDE.

 

Zář
25
Út
Základy domácího vykuřování s Kateřinou Polívkovou v Olomouc
Zář 25 @ 17:30 – 20:30

Obsáhlý úvod do používání vykuřovadel v běžné domácí praxi. Jak voní dračí krev? Na co všechno je kadidlo? Je rozdíl mezi šalvějí bílou a tou ze zahrádky? Tohle všechno a mnohem více se dozvíte, když dorazíte! Praktický „čichací“ workshop pro zájemce o vykuřování. Večer je zaměřen hodně individuálně na konkrétní potřeby účastníků. Přednáší redaktorka Kouzla vůní Kateřina Polívková. Více informací najdete zde.

Říj
1
Po
Myrhy a kadidla – ženská a mužská energie vůní s Kateřinou Polívkovou v Brno
Říj 1 @ 18:00 – 21:00

Praktický „čichací“ workshop nejen pro milovníky a milovnice kadidel. Ve třech hodinách se pověnujeme vykuřovadlům, ale i aromaterapii. Tentokrát hlavně úhlem pohledu dámského a pánského vyzařování. Zakusíme obou aromatických polarit a taky je spolu zkusíme mysticky smíchat. Probereme to ženské a mužské v nás i okolo nás. Zabrousíme na Východ a nastíníme i osvětlíme principy jinu a jangu. Nic není jen černobílé, nic není jen Anima nebo Animus…  Více informací zde.

Říj
4
Čt
Rostlinné oleje v péči o pleť a výživě s Kateřinou Polívkovou v Kosmetika hrou Praha
Říj 4 @ 17:00 – 19:00

V rámci večera se seznámíte teoreticky i prakticky s vybranými za studena lisovanými rostlinnými oleji. Těmi běžnými i těmi nejluxusnějšími… Od slunečnice po opuncii… Na vlastní kůži poznáte oleje, o kterých jste třeba četli, chodili kolem nich v obchodě, ale nedostali jste se k tomu poznat je osobně. O některých možná uslyšíte prvně. Těšte se, trochu se společně namažeme! Dozvíte se o působení rostlinných olejů na pleť a něco i o přínosech při vnitřním užívání. Stručně a krátce poodhalíme, co to jsou mastné kyseliny a čím jsou nasycené nebo nenasycené. A jaký to má význam pro lidský organismus. Více…

Říj
7
Ne
Vůně přírody: Stabilizační esence s Michaelou Lusílijou Makulovou v Plzeň
Říj 7 @ 10:00 – 17:00

Celoroční cyklus kurzů s aromaterapií. V rámci kurzu se podrobně seznámíte s 9 éterickými oleji a jejich účinky. V praktické části si vyrobíte 2 produkty. Součástí kurzu je také aromaterapeutické minimum, díky kterému se seznámíte se základními principy bezpečného použití esenciálních olejů. Z kurzu si odnesete přehledná skripta, která na sebe navazují v rámci celého pětidílného cyklu. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a šéfredaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací najdete zde.

 

Říj
10
St
Očista vykuřováním s Kateřinou Polívkovou v Praha
Říj 10 @ 17:30 – 20:30

Techniky i vykuřovadla pro očistu prostor a člověka. 3 hodiny budeme věnovat jen a jen využití vykuřovadel pro čištění jak prostorů (soukromých, veřejných, terapeutických apod.), tak člověka (fyzického těla a jeho energetických forem). Společně odpovíme na otázky Jak čistit? Vybavení, techniky, frekvence atd. Na co určitě nezapomenout! Čím k očistě vykuřovat? Jednotlivé druhy vykuřovadel vhodná k tomuto účelu v historii i dnes. Vybrala jsem pro vás přibližně 15 nejúčinnějších druhů. Více…

Říj
12
Bylinkové čarování s Kateřinou Hrazdirovou v Vlčí Hora
Říj 12 @ 20:00 – Říj 14 @ 17:00

 

Čeká nás víkend v malém ženském kruhu, povídání o aromaterapii a bylinkách, míchání bylinkového čaje, výroba pečeného čaje, bylinkové masti a přírodní kosmetiky, návštěva Nobilis Tilia a výlet do Národního parku České Švýcarsko. Počet účastnic je omezen na maximálně 5 osob. Cena zahrnuje ubytování, vegetariánskou stravu, bylinkové čaje, materiál na výrobu. Více informací ZDE

Říj
17
St
Myrhy a kadidla – ženská a mužská energie vůní s Kateřinou Polívkovou v Praha
Říj 17 @ 17:30 – 20:30

Praktický „čichací“ workshop nejen pro milovníky a milovnice kadidel. Ve třech hodinách se pověnujeme vykuřovadlům, ale i aromaterapii. Tentokrát hlavně úhlem pohledu dámského a pánského vyzařování. Zakusíme obou aromatických polarit a taky je spolu zkusíme mysticky smíchat. Probereme to ženské a mužské v nás i okolo nás. Zabrousíme na Východ a nastíníme i osvětlíme principy jinu a jangu. Nic není jen černobílé, nic není jen Anima nebo Animus…  Více...

Říj
23
Út
Kouřová cesta kolem světa s Kateřinou Polívkovou v Olomouc
Říj 23 @ 17:30 – 20:30

Praktický workshop o vykuřování a vykuřovadlech pro lehce pokročilé. Vonné dýmy se linuly světem. A my se podíváme, co se tradičně kde pálilo a proč. Začneme v Jižní Americe, skončíme v Austrálii… Každý účastník si vyrobí vlastní očistnou směs na míru. Workshop je ideální pro účastníky prvního dílu Vykuřování – tradice, léčení, očista. Tentokrát se budeme více věnovat jednotlivým druhům vykuřovadel, historii i účelu použití. Více informací zde.

Lis
5
Po
Základy domácího vykuřování s Kateřinou Polívkovou v Kosmetika hrou Praha
Lis 5 @ 17:00 – 20:00

Obsáhlý úvod do používání vykuřovadel v běžné domácí praxi. Jak voní dračí krev? Na co všechno je kadidlo? Je rozdíl mezi šalvějí bílou a tou ze zahrádky? Tohle všechno a mnohem více se dozvíte, když dorazíte! Praktický „čichací“ workshop pro zájemce o vykuřování. Večer je rozdělen na dvě části – uvnitř v prostoru Kosmetika hrou a pak venku ve Stromovce. Přednáší redaktorka Kouzla vůní Kateřina Polívková. Více informací najdete zde.