Kalendář akcí

Čvc
24
Út
Aromaterapie: praktické využití s Michaelou Lusílijou Makulovou v Praha
Čvc 24 @ 17:00 – Čvc 25 @ 20:30

Věděli jste, že řadu běžných neduhů a onemocnění můžete doma včas podchytit přírodními prostředky? Nebo že můžete účinně čistit domácnost s použitím voňavých výrobků bezpečných i pro děti a zvířata? Na tato praktická témata se zaměříte v kurzu orientovaném na praktické využívání aromaterapie v každodenním životě. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Kurz se koná dva večery, vždy 17:00 – 20:30. Více informací ZDE.

 

Srp
11
So
Vůně pro naše čakry s Kateřinou Polívkovou v Praha
Srp 11 @ 9:30 – 17:00
Harmonizační prožitkový workshop s aromaterapií a vykuřovadly. Celou dobu budeme hlavně čichat a vůně prožívat. Pozorovat, kde a jak v našich tělech působí. Vyzkoušíme jednoduchá cvičení spojená s vůněmi, společnou aroma meditaci, čakrovou automasáž i pár hmatů pro masáž vzájemnou. Ke konci kurzu si každý na základě vlastních prožitků vyrobí 3 produkty na další práci doma či jinde. Použijeme éterické oleje známé i neznámé a několik hydrolátů (které nejspíš znát nebudete), vysoce kvalitní rostlinné oleje, vykuřovadla z různých koutů světa. Více informací ZDE.
Zář
22
So
Aromaterapie: praktické využití s Michaelou Lusílijou Makulovou v Praha
Zář 22 @ 9:00 – 17:00

Věděli jste, že řadu běžných neduhů a onemocnění můžete doma včas podchytit přírodními prostředky? Nebo že můžete účinně čistit domácnost s použitím voňavých výrobků bezpečných i pro děti a zvířata? Na tato praktická témata se zaměříte v kurzu orientovaném na praktické využívání aromaterapie v každodenním životě. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací ZDE.

 

Lis
10
So
Aromaterapie pro zralý věk a seniory: Voňavý podzim života s Ullou-Maijou Grace
Lis 10 @ 9:00 – Lis 11 @ 16:00

Srdečně zveme na XXIII. mezinárodní aromaterapeutickou konferenci pořádanou Asociací českých aromaterapeutů. Téma je velmi živé a dotýkající se každého z nás. Bude to také setkání s Ullou-Maijou Grace, která je aromaterapeutka, lektorka, majitelka firmy a přiletí z Finska. Předběžný program:

  • Sobota: Péče o 50+ se zřetelem na menopausu, osteoporózu, klouby a pod.
  • Neděle: Péče o seniory včetně  demence i demence Alzheimerova typu a péče v terminálním stádiu

Konference bude tlumočena z angličtiny. Aromatherapy for the Mature Age and Senior: The Fragrant Autumn of Life. Více informací ZDE.