Bonusy k bylinkám

Členové programu Bylinky našich babiček si mohou vybrat ze zajímavých bonusů a výhod. Připravujeme je pro vás ve spolupráci s našimi partnery.

Pro ty, kteří zatím o členství uvažují

A. Pro čtenáře Měsíčníku bonus k celoročnímu předplatnému – domácí balzámek na rty

Uvažujete o předplatném Bylinek našich babiček a jste odběrateli našeho Měsíčníku? Pro naše milé příznivce a čtenáře nabízíme možnost získat předplatné vzdělávecího programu Bylinky našich babiček s voňavým dárkem. Tahle skvělá nabídka platí až do odvolání, minimálně do konce prázdnin, do 31.8.2018! Dáreček vám poté pošleme poštou. Těšit se můžete na domácí balzámek na rty s éterickými oleji. Heslo najdete ve vašem mailu.

B. VIP vstupenka na festival Aromaterapie & Bylinky včetně ročního členství v Bylinkách našich babiček

Chystáte se na naši spřátelenou akci festival Aromaterapie & Bylinky 16.9.2018 do Brna? Zakupte si zvýhodněnou VIP vstupenku včetně ročního členství v Bylinkách našich babiček a ušetřete za tento unikátní balíček 200 Kč.

Jak postupovat? 1) Koupíte VIP vstupenku – dostanete kód, se kterým přijdete na festival

2) Za týden od nákupu můžete tento stejný kód vložit jako slevový při objednávce Bylinek našich babiček a částka vám bude odečtena v plné výši. A máte jistý vstup na festival i roční skvělé info o bylinkách! Více informací o balíčku najdete zde.

Pro ty, kteří již jsou členy Bylinek našich babiček

A. Zvýhodněná vstupenka na Aromakonferenci Brno 15.9.2018

Sleva 100 Kč na Aromakonferenci Brno pro členy Bylinek našich babiček. Při objednávce vstupenky na stránkách Aromaterapie & Bylinky zadejte unikátní kód, který rozešleme všem našim členům mailem. Částka se vám automaticky odečte. Nedorazil vám kód? Kontaktujte mě!